خدمات طراحی

از ابتدایی ترین گام ساخت وساز کنار شما هستیم


هلدینگ ساختمانی سپنتا با ارايه طیف وسیعی از خدمات طراحی و با رعایت استاندارهای بین المللی باعث بهبود ظاهر و عملکرد ساختمان ها و همچنین تسریع روند مراحل طراحی پروژه ها می شود.

تماس با مشاورین سپنتا
خدمات اجرایی و حقوقی

در دشوارترین مراحل پروژه ساخت و ساز کنار شما هستیم.


خدمات اجرایی و حقوقی هلدینگ سپنتا درتمام مراحل عملیات های ساختمانی و پروژه های ساخت و ساز باعث تسریع و سهولت در انجام پروژه ها می شود.

تماس با مشاورین سپنتا
خدمات نظارت

تا انتهای مسیر کنار شماهستیم.


خدمات نظارت هلدینگ ساختمانی سپنتا شامل مجموعه خدماتی است که مهندسین ناظر برای اطمینان از حسن انجام کارهای ساختمانی و تاسیساتی با توجه به طرح ها و نقشه ها و مشخصات فنی ساختمان صورت میگیرد.

تماس با مشاورین سپنتا

خدمات هلدینگ ساختمانی سپنتا

در تمامی مراحل پروژه کنار شما هستیم

1 __ 16

چرا هلدینگ ساختمانی سپنتا انتخاب شماست؟

گسترده بودن طیف خدماتی که ما به مشتریان خود ارايه می دهیم روند پروژه ها را به مسیری آسان و دلپذیر تبدیل می کند. ما از ابتدایی ترین گام های مسیر درکنار شما هستیم.

در نهایت، در صورت نیاز به امکانات و تجهیزات خاص در سکشن‌های مورد نظر، ما آمادگی داریم تا به شکلی موثر و کارآمد از این امکانات استفاده کنیم و آنها را در ریدیزاین سکشن‌ها گنجانیم.

با توجه به این شرح و شاخص‌های مطرح شده، ما به عنوان تیم مهندسی عمران و معماری شرکت سپنتا، متعهد به ارائه راهکارهای مناسب و بهبودهای لازم هستیم تا اهداف و توقعات شما را برآورده سازیم.

پروژه‌های هلدینگ ساختمانی سپنتا

مهندسین باتجربه سپنتا در تمامی مراحل پروژه کنار شما هستند.

پروژه های طراحی دکوراسیون داخلی

پروژه های بازسازی بنا

پروژه های طراحی دکوراسیون داخلی