مشاوره طراحی نمای ساختمان با هلدینگ ساختمانی سپنتا

مشاوره طراحی نمای ساختمان

مشاوره طراحی نمای ساختمان نیاز به متخصصی دارد که علاوه بر آگاهی از علم معماری، از وضعیت بازار نیز اطلاعات کافی داشته باشد و راهنمایی همه جانبه‌ای را ارائه دهد.  برای دریافت مشاوره نمای ساختمان می‌توانید با مجموعه هلدینگ سپنتا در ارتباط باشید.

در ادامه ابتدا داستانی را از یک زلزله با هم مرور می‌کنیم که میزان اهمیت حضور مشاور نمای ساختمان را گوشزد می‌کند و بعد از آن به سراغ دیگر مباحث مرتبط با مشاور طراحی نمای ساختمان می‌رویم.

داستان نبود مشاور طراحی نمای ساختمان

مشاوره طراحی نمای ساختمان
مشاوره نمای ساختمان

جالب است بدانید طبق گزارش دنیای اقتصاد در زلزله‌ی ویرانگر کرمانشاه، یکی از بیشترین موارد تخریب و خسارت وارد شده مربوط به جدایی و ریزش نمای ساختمان‌ها و طراحی نادرست آن بوده است. یکی از علت‌های اصلی ریزش نمای ساختمان‌ها، رعایت نشدن ضوابط کامل در اتصال آنها به جداره ساختمان و تنوع مصالح در نمای ساختمان‌ها عنوان شده است، اینجاست که مشاوره برای طراحی مناسب و اصولی نما اهمیت چشمگیری پیدا می‌کند.

 

هلدینگ ساختمانی سپنتا سابقه درخشانی در مشاوره طراحی نما داشته و با بهره‌گیری از مشاوران آگاه شما را در انتخاب بهترین گزینه قبل از تصمیم‌گیری نهایی برای پیاده‌سازی نما یاری می‌کند.

02166004175

 

 

ویژگی‌های بهترین مشاوره نمای ساختمان

 صورت ساختمان که همان نمای سازه است اولین بخش از پروژه ساختمانی است که ارتباط بصری مستقیمی با بیننده دارد. نمای زیبا، علاوه بر چشم‌نوازی منجر به تلقی و برداشت مثبت افراد نیز می‌شود و با به جا گذاشتن اثری ماندگار ، به ملاکی برای قضاوت درباره پروژه تبدیل می‌شود.

تعدادی از فاکتورهای کلی در طراحی نما که از سمت مشاوران و متخصصان طراحی نمای ساختمان باید در نظر گرفته‌شود، عبارتند از:

 • کاربری
 • قوانین شهرداری و شهرسازی
 • بافت و اقلیم منطقه
 • بودجه
 • سلیقه کارفرما

بنابراین پیشنهاد ما این است که قبل از هرگونه اقدامی برای پیشبرد پروسه‌نمای ساختمان خود، با مهندسان معمار و یا شرکت‌های مربوطه مشورت کنید و با چالش‌های پیش رو آشنا شوید تا در حین اجرا تبدیل به بحران نشود.

مشاوره طراحی نمای ساختمان (ویژگی ها)

 

ویژگی‌های هلدینگ ساختمانی سپنتا در امر مشاوره طراحی نمای ساختمان

چنانچه برای طراحی نمای ساختمان خود نیاز به مشاوره دارید، بایستی به ویژگی‌هایی که در انتخاب شما تاثیر گذارند، توجه داشته‌باشید. در ادامه به بررسی تعدادی از ویژگی‌ها بارز هلدینگ ساختمانی سپنتا در زمینه مشاوره طراحی نمای ساختمان خواهیم پرداخت.

 

 • همکاران قابل اعتماد
  معماران، طراحان و کارشناسان ما از صفر تا صد پروژه‌ها کنار شما هستند و برای رسیدن به نتایج برجسته و دلخواه شما همواره در تلاشند.
  مشاوران ما، شما را از جزئیات یک پروژه آگاه می‌کنند. مواردی که شاید از دید بسیاری از کارفرمایان و مالکین پنهان باشد. 

 • تخصص کافی
  برنامه‌ریزی دقیق و آمادگی برای مقابله با جدی‌ترین چالش‌های طراحی از ویژگی‌های بارز تیم سپنتا است.

 • هوش اقتصادی

  یکی از معیارهای اصلی در مشاوره طراحی نمای ساختمان در نظر گرفتن بودجه ی کارفرما است. ما در هلدینگ سپنتا به دنبال طرح هایی با کیفیت و منطبق با بودجه شما هستیم.

  در کل باید بگوییم که تمام تلاش ما بر ارائه کاری است که به لحاظ کیفیت و هزینه، در مطلوب ترین شرایط ممکن قرار داشته باشد.

 • ​کوتاه کردن زمان پروژه

  آگاهی از ضوابط مختلف شهرداری و همکاری با فعالان این حوزه، زمان انجام پروژه های طراحی را به حداقل رسانده و با تکیه بر این اصل و بهینه‌بودن طراحی ها، هزینه های مضاعف حذف می‌شود.

 • کیفیت مطلوب

  ارائه بالاترین کیفیت مورد انتظار در طراحی‌ها یکی از اصولی است که توسط متخصصین و مهندسین ما در این مجموعه مورد توجه خاصی قرار می‌گیرد تا با صرف حداقل هزینه‌ها، کلیه خواسته‌های شما در زمینه طراحی و جزئیات اجرایی برآورده گردد.

 

روند طراحی نمای ساختمان

اجرای نما، یکی از مهم‌ترین مراحل ساخت هر ساختمان است؛ و شامل 3 مرحله‌ی اصلی است:

 • طراحی اولیه
 • نقشه های فاز دو و تصاویر 3 بعدی
 • اخذ مجوز های لازمه برای اجرای نما از شهرداری 

روند طراحی نما در هلدینگ سپنتا

هزینه طراحی نمای ساختمان 

در مشاوره طراحی نمای ساختمان مبالغ مختلفی به عنوان هزینه طراحی از سوی متخصصان ارائه می‌شود و این امر تحت تأثیر عوامل مختلفی قرار دارد. در میان عوامل تعیین کننده هزینه های طراحی نما می توان به موارد زیر اشاره کرد:

 • نوع طرح
 • سبک طراحی
 • متراژ
 • جنس مصالح

همچنین باید در نظر داشت که با توجه به نوسانات نرخ ارز، قیمت مصالح نیز اغلب افزایش پیدا می‌کند.برای اطلاع از قیمت دقیق با شماره‌های مندرج در صفحه تماس بگیرید و با مشاوره و پرسش از کارشناسان ما، اطلاعات لازم را به دست آورید.
ما همواره سعی می کنیم تا رضایت کارفرمایان را جلب کرده و به‌روزترین طرح ها را متناسب با بودجه کارفرما ارائه دهیم.

ضوابط طراحی نما

یکی از معیارها در مشاوره طراحی نمای ساختمان، توجه به ضوابط طراحی نما است. این ضوابط را می ‌توان در دسته‌های متنوعی جای داد که در ادامه به بررسی اجمالی هر کدام می‌پردازیم:

 1. ضوابط طراحی نمای ساختمان مربوط به فرم، مصالح و رنگ
 2. ضوابط طراحی نمای ساختمان مربوط به بام بنا
 3. ضوابط طراحی نمای ساختمان در رابطه با پیش‌آمدگی و بازشوها
 4. ضوابط طراحی نمای ساختمان مربوط به الحاقات

ضوابط طراحی نما ساختمان

انواع طراحی نمای ساختمان

در زیر ویدیویی از طراحی نمای ساختمان به سبک کلاسیک را میبینید:

 


سخن آخر

حال که طراحی نمای ساختمان را از زوایای مختلف بررسی کردیم و به شما نشان دادیم که مشاوره طراحی نمای ساختمان با افرادی مجرب و متعهد چطور به شما در خلق نمایی ماندگار کمک می‌کند، همین حالا با ما تماس بگیرید و از مشاوره رایگان کارشناسان ما بهره‌مند شوید.
هلدینگ ساختمانی سپنتا با سالها تجربه در زمینه طراحی و اجرای نماهای ساختمانی و در اختیار داشتن مهندسین و کارشناسان زبده و با سلیقه میتوانند بهترین خدمات مشاوره را به شما ارایه نمایند.

02166004175

 

 

ارتباط با هلدینگ سپنتا

برای ارتباط با هلدینگ سپنتا مجری پروژه های ساختمانی از طریق شماره تماس زیر و قسمت درخواست مشاوره اقدام کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

Table of Contents