شرکت مهندسین مشاور + لیست اسامی گروه های مهندسی مشاور

شرکت مهندسین مشاور

 مهندسین مشاور ما در هلدینگ ساختمانی سپنتا اجرا و نظارت پروژه های عمرانی را از سال 89 تاکنون انجام می‌دهند. با توجه به اهمیت شغل مهندس مشاور در اجرای پروژه های ساخت و ساز، تصمیم گرفتیم شما را با این شغل و وظایف مربوط به آن در این مقاله از سایت آشنا کنیم، پس تا انتها همراه ما باشید.

ثبت امتیاز و داشتن شرکت مهندسین مشاور یکی از محبوب ترین و پر درآمدترین شغل ها محسوب می شود. یک شرکت مهندسی مشاور به دلیل نوع فعالیت و نامی که بر این شرکت گذاشته اند با دیگر شرکت ها فرق می کند. ارگان ها جهت پیشرفت و دوام خود در جهان پر رقابت به شیوه ها و الگوهای سنجش و ارتقا عملکرد خود رو آورده اند.

شرکت مهندسین مشاور

شرکت مهندسین مشاور

مهندسین مشاور، مجموعه‌های حقیقی یا حقوقی هستند که در حوزه مشاوره و خدمات مهندسی فعالیت می‌کنند. این دسته از شرکت‌ها برای رسیدن به اهداف مختلف، به مشتریان خود خدمات مشاوره‌ای ارائه می‌دهند. این خدمات طراحی، مدیریت پروژه، مطالعات فنی و اقتصادی و سایر خدمات مهندسی مورد نیاز در صنایع مختلفی مثل پروژه‌های عمرانی، نفت و گاز، برق، معادن و غیره را شامل می‌شود.

یکی از وظایف اصلی شرکت مهندسین مشاور، مطالعه بر روی نیازهای مشتری است. این دسته از شرکت‌ها با بررسی و تحلیل نیازهای مشتریان، می‌توانند راهکارهای مناسبی پیشنهاد دهند و با بهره‌گیری از تخصص و دانش فنی خود، مشتریان را تا حصول به بهترین نتیجه همراهی نمایند.

پس از تحلیل نیازها، شرکت مهندسین مشاور می‌تواند به طراحی و مدل‌سازی راهکارهای مهندسی بپردازد. این مدل‌ها می‌توانند نقشه‌ها، نمودارها، نمونه‌ها و مدل‌های دیگری را شامل شوند که به مشتری کمک می‌کنند بهترین تصمیم‌ها را در خصوص پروژه خود اتخاذ کند.
پس از مرحله طراحی، شرکت مهندسین مشاور می‌تواند در فرآیند اجرا و نظارت بر پروژه‌ها نیز نقش داشته باشد. این شرکت‌ها با نظارت بر پروژه‌ها و کنترل کیفیت، اطمینان حاصل می‌کنند که پروژه به‌درستی اجرا شود و همچنین مشکلاتی که ممکن است حین اجرا به وجود آیند را رفع می‌نمایند.

مهندس مشاور ساختمان چه کسی است؟

در عصر حال تقریبا همه با شغل مهندس مشاور تاحدودی آشنایی دارند و یا حداقل اسم این شغل به گوششان آشناست، ممکن است چون کلمه “مشاور” در نام این شغل استفاده شده، اینطور حدس بزنید که وظیفه مهندسین مشاور تنها ارائه مشاوره‌های لازم درخصوص ساخت و ساز به مالک ساختمان است. اما شغلی مهندس مشاور، صرفا به یک مشاوره ساده محدود نمیشود! در مجموع، یک مهندس مشاور شخصی است که این توانایی را به شما می دهد که به بیشترین ارزش و سود از پروژه ساخت و ساز خود برسید.


کسانی که با تکیه بر علم و دانش و تجربه خودشان در رشته مهندسی سایر افراد راهنمایی می کنند و مشاوره می دهند، به عبارتی مهندس مشاور هستند. مهندسین مشاور در اکثر رشته‌ ها ازجمله مهندسی عمران، محیط زیست، کشاورزی، مکانیک و الکتریک کار میکنند.

تعریف فدارسیون جهانی از شغل مهندسین مشاور


مهندس مشاور بسیار باتجربه و باهوش و حرفه ای است که امور مشاوره ای را به صورت تکی یا به عنوان عضو گروه مهندسی برای پیاده سازی و پیشبرد پروژه در شرکت مهندسین مشاور ارائه می دهد یا به مهندسی که امور مشاوره ای ساخت و ساز ارائه می دهند مهندس مشاور گفته می شود.

در اصطلاح به اشخاص حقیقی یا حقوقی که مسئولیت  طراحی، تحقیق و نظارت بر پیاده سازی یک پروژه از سمت کارفرما در شرکت مهندسین مشاور را دارند و به ازای این کار بخشی از مبلغ قرار داد سهم آن ها می شود، مهندسین مشاور هستند.

وظایف مهندسین مشاور ساختمان چیست؟

کار مهندسین مشاور احتمال دارد بر اساس حجم و سبک پروژه، تنها علمی یا تکنیکی یا اصلاً نظارت و مدیریت باشد. در اکثر موارد، مهندسین مشاور وظیفه هماهنگی کار و امور اعضای گروه را بر دوش دارند؛ یک مهندس مشاور، مهارت و رهبری را در نقشه ریزی، نقشه کشی، اصلاح و یا بازسازی زیرساخت ‌های عمومی و خصوصی مهیا می‌کند.

مهندسین مشاور به ارگان های دولتی و خصوصی خدمات تخصصی ارائه می دهند، آن ها از طرفی به عنوان نمایندگان مستقل و مدافع مشتریان خود کار می کنند و مسئولند که راه‌ حل‌ های خلاقانه ای جهت مشکلات فنی را یافته و مشاوره راهبردی را به منظور تجارت و مدیریت پروژه عمرانی و ساخت و ساز ارائه دهند. شرکت های مهندسین مشاور، مسئول طراحی و ساخت بخش عمده زیر ساخت‌ های عمومی هستند.

وظایف مهندسین مشاور

مهندسین مشاور علاوه بر اینکه باید استاندارد های بالایی از کار را در همه مراحل کار حفظ و کنترل نمایند، باید برای کار بر روی مجموعه وسیعی از پروژ‌ه ‌ها به منظور ادامه مهارت ‌های جدید انعطاف پذیری و خلاقیت داشته باشند.

کارفرما ها برای پروژه‌های خود هزینه ای متقبل می شوند و توقع دارند در ازای آن هزینه، بیشترین ارزش ها را بدست آورند، لذا مهندس مشاور برای بیشترین راندمان، از علم مهندسی، مهارت فنی و تجربی و فنون و تکنیک های مدیریت پروژه‌، نهایت بهره را می ‌برد.

درک کار حرفه ای یک مهندسین مشاور در پروژه

فرض کنید یک مهندس مشاور در حال فعالیت بر روی یک پروژه ساخت و ساز است و پیمانکار پروژه در حال به پایان رساندن ساخت راهی در پایین سطح آب زیرزمینی میباشد، باوجود اینکه این پیمانکار کلیه فرایند عادی ساخت راه زیرزمینی را در نظر گرفته، اما بعد از پایان ساخت و ساز متوجه میشود در بین برخی از بخش های بنا آب جاری وارد شده است.

مهندس مشاور باید مشکل را متوجه شود و گروهی که شامل پیمانکاران آبگرفتگی، افراد متخصص ژئوتکنیک، مهندسان سازه، نصب‌کننده ‌های ضد آب و یک پیمانکار ماهر ساختمانی است را به کار گیرد تا یک راه چاره تاثیرگذار به منظور کاهش مقدار آب در راه زیر سطح آب زیرزمینی پیدا کند.

این گروه و مهندس مشاور با تعمیر قسمتی از چاه و تهیه پوسته تخلیه چاه و پمپ ها و پایین آمدن سفره آب زیرزمینی مشکل را حل می کند. از لحاظ زیست محیطی مهندس مشاور باید در نظر داشته باشد که آبی که در میان بخش های سازه قبلی جاری شده بود، باید به گونه ای منحرف شود تا هیچ معضل دیگری به بار نیاید.

در صورتی که احتمال دارد برخی بگویند که بهتر بود تمام مسیر دوباره احداث می شد اما یکی از وظایف مهندس مشاور این است که هزینه برای پیمانکار بیش از حد نشود. این روش حل مشکل موجب شد کارفرما هزینه کامل احداث دوباره کل مسیر را نپردازد و در هزینه ها و زمان صرفه جویی شود.

 

استفاده از دانش مهندس مشاور در پیشبرد پروژه

فواید کمک گرفتن از یک مهندس مشاور از رویکرد کلی به منظور نقشه کشی یک پروژه منحصربه فرد سرچشمه می گیرد، این روند یکپارچه همه مسائل اجتماعی، اقتصادی و زیست محیطی مربوط به این پروسه را متمایز می کند و از این رو پیش پا افتاده ترین و مقرون به صرفه‌ترین چاره ها را برای پروژه پیشنهاد می دهد.

استفاده از دانش مهندس مشاور در پیشبرد پروژه

بهرمندی از یک مهندس مشاور به منظور راهنمایی و کمک در مورد هر نوع پروژه، از مزایای بسیاری برخوردار است. پیشنهاد می‌کنیم در صورتی که به فکر پیاده سازی یک پروژه ساختمانی هستید، حتما از یک مهندس مشاور به منظور بازدید و ارزیابی پروژه خود کمک بگیرید. در رابطه با بعضی از مشکلات احتمالی که احتمال دارد با آن مواجه شوید، مثل ِ بودجه، مدیریت زمانی و موضوعات فنی ساخت و ساز، کمک گرفتن از مهندسین مشاور، باعث رشد و پیش رفت شما خواهد شد.

خدمات ارائه شده توسط مهندسین مشاور ساختمان

تا به اینجا متوجه شدیم که اصطلاح مهندس مشاور به کسی می گویند که فردی حقیقی یا حقوقی باشد و بتواند گواهینامه تشخیص صلاحیت مشاوران دریافت کنید و در شرکت مهندسین مشاور به مشاوره و راهنمایی مشغول باشد، در ادامه خدمات و وظابف اصلی مهندس مشاور را آورده ایم:

 • تحقیقات ابتدایی و سرمایه‌گذاری
 • تحقیقات تأثیرات اجتماعی و محیط زیست
 • محاسبه بودجه اولیه و پایانی
 • تحقیقات مدیریت سرمایه و محاسبه هزینه پروژه
 • تهیه نقشه های اولیه و پایانی به منظور امور مهندسی
 • کنترل و بازرسی از کار ساخت و ساز، از جمله نظارت پروژه در محل
 • راهنمایی و مشاوره تکنیکی
 • آماده سازی گزارش‌ های موردنیاز از پیشرفت پروژه
 • مزایای بهرمندی از علم مهندسین مشاور
 • نحوه رتبه بندی مهندسین مشاور و صلاحیت یک مشاور

شرکت های مهندس مشاور باید اعتبار کافی هر کدام از رشته‎های مورد تقاضا را از ارگان برنامه و بودجه کشور و بر اساس ملاک های آن ها، دریافت کنند. اگرچه دسته بندی های سازمان برنامه بودجه بسیار گسترده است. ارگان برنامه بودجه ملاک های زیر را برای کسب رتبه ۳ تا ۱ و ارائه گواهینامه تشخیص صلاحیت در نظر دارد:

 • تعداد اشخاص کسب کننده امتیاز
 • مدرک تحصیلی اشخاص کسب کننده امتیاز
 • سابقه اشخاص کسب کننده امتیاز
 • میزان پروژه‎های انجام شده شرکت

قانون واگذاری پروژه های عمرانی به مهندسین مشاور 

پروژه های عمرانی و دولتی، باید حتما توسط اجرای مناقصه به شرکت های مهندس مشاور، کار تهیه تحقیقات و پیاده سازی پروژه را واگذار کند. نحوه رتبه بندی مشاوران در شرکت مهندسین مشاور طبق قوانین و چهارچوبی انجام می شود و براین اساس است که یک مشاور در چه پروژه و با چه خصوصیاتی مشغول به فعالیت و مشاوره می باشد.

 ویژگی های این پروژه ها عبارتند از :

 • سازمان های دولتی بیش از نیمی از ارزش و اعتبار پروژه ها را تامین کرده باشند و یا اینکه موافق نامه  با ارگان مدیریت و برنامه ریزی کشور رد و بدل شود و یا به رعایت قوانین برگزاری مناقصات نیاز داشته باشد.
 • نقشه های فنی و مهندسی که در خارج از ایران باشند و به تضمین و امتیازاتی از سمت دولت نیاز داشته باشند.

رتبه بندی در شرکت های مهندسین مشاور چگونه صورت می گیرد؟

رتبه بندی مشاوران در شرکت های مهندسین مشاوره بستگی به قوانین و مقرراتی و ویژگی های پروژه یی که  مشغول به کار و مشاوره هستند دارد، که ویژگی این پروژه عبارتند از پروژه هایی که50 درصد هزینه و اعتبار آنتوسط نهاد های دولتی تامین شده باشد یا اینکه موافق نامه ای با سازمان مدیریت و برنامه ریزی کشور داده باشند و یا مجبور به رعایت قانون برگزاری مناقصات باشد.

فهرست اسامی مهندسین مشاور تشخیص صلاحیت شده

هلدینگ ساختمانی سپنتا در این بخش برای شما عزیزان کامل ترین لیست مهندسین مشاور دارای صلاحیت تهران را تهیه کرده است، درواقع این لیست که در ادامه آن را برای دانلود قرارداده ایم، شامل موارد زیر میشود:

 • فهرست اسامی شرکت های مهندسین مشاور 

 • لیست شرکتهای دارای گواهینامه تایید صلاحیت مشاور

 • لیست مهندسین مشاور دارای صلاحیت

 • فهرست مشاوران و پیمانکاران دارای صلاحیت از سازمان نظام مهندسی

 • فهرست شرکت های مشاور عمرانی دارای بیشترین صلاحیت

 • بزرگترین شرکت مهندسین مشاور ایران

 • لیست مهندسین مشاور تهران

 • لیست شرکتهای مشاور دارای رتبه

لیست شرکت مهندسین مشاور

اگر بخواهیم از شرکت‌های مهندسین مشاور نام ببریم، به فهرستی طولانی می‌رسیم. برخی شرکت‌های مشهور جهانی در این حوزه اکسنتور، اینسایدر و بوستون کانسالتینگ گروپ هستند. مهندسین مشاور همچنین در تحقیق و توسعه فناوری‌های جدید و نوآوری در حوزه مهندسی نیز فعالیت می‌کنند. در این بخش، لیست شرکت‌های مهندسین مشاور فعال در ایران را برای شما آورده‌ایم.

فهرست اسامی شرکت های مهندسین مشاور تشخیص صلاحیت شده

تشخیص صلاحیت مهندسین مشاور یک فرآیند مهم در صنعت مهندسی است که برای اطمینان یافتن از کیفیت و صلاحیت حرفه‌ای آن‌ها صورت می‌گیرد. این فرآیند شامل چندین مرحله است که در طول آن‌ها مهندسین مشاور باید تحصیلات، تجربیات، مهارت‌ها و دانش خود را در زمینه‌های مختلف مهندسی اثبات کنند.

مراحل تشخیص صلاحیت مهندسین مشاور شامل آزمون نظام‌مهندسی، ارزیابی تحصیلات و تجربیات آن‌هاست. تشخیص صلاحیت مهندسان مشاور اهمیت بالایی در جلب اعتماد کارفرماها و مشتریان دارد و باعث می‌شود که کیفیت و اعتبار پروژه‌های مهندسی افزایش یابد. ما در سپنتا، فهرست اسامی شرکت‌های مهندسین مشاور تشخیص صلاحیت شده را برای شما تهیه‌کرده‌ایم تا پروژه‌های خود را با اطمینان بیشتری به آن‌ها بسپارید.

 

لیست شرکت های مهندسین مشاور تهران

سپنتا؛ شرکت مهندسین مشاور در تهران

سپنتا یکی از شرکت‌های مهندسین مشاور باسابقه است که بیش از 10 سال پیش فعالیت خود را در شهر تهران آغاز نمود. این شرکت در زمینه ارائه خدمات مهندسی در حوزه‌های مختلفی اعم از طراحی، نظارت و اجرای پروژه‌های ساختمانی فعالیت دارد.

یکی از بخش‌های مهم فعالیت شرکت سپنتا، مهندسی مشاوره در زمینه ساختمان و عمران است. این شرکت قادر است مشتریان خود را در تمام مراحل ساخت‌وساز پروژه‌های ساختمانی و عمرانی راهنمایی کند. هلدینگ سپنتا از طراحی و مدل‌سازی پروژه‌ها، خدمات آزمایشگاهی مصالح، اخذ جواز ساخت، نقشه‌برداری گرفته تا نظارت و کنترل کیفیت اجرای آن‌ها در پروژه حضور دارد. تلاش تیم جوان و متخصص شرکت مهندسین مشاور سپنتا بهره‌گیری هرچه تمام‌تر از فناوری‌های روز در جهت ارائه بهترین خدمات به مشتریان است.

خدمات شرکت های مهندسین مشاور در ایران

یکی از خدمات اصلی شرکت‌های مهندسی مشاور در ایران، مطالعات و طراحی‌های مهندسی است. این شرکت‌ها با بهره‌گیری از دانش و تجربه مهندسان متخصص، مطالعاتی جامع و دقیق در زمینه‌های مختلف انجام می‌دهند. این مطالعات شامل تحلیل و طراحی سازه‌های عمرانی، مکانیک خاک، آب و فاضلاب، برق و مکانیک، نظام مدیریت صنعتی و … می‌شود. هدف از این پژوهش‌ها این است که پروژه‌ها به‌صورت بهینه و باکیفیت اجرا شوند و در آینده، مشکلات فنی و عملیاتی رخ ندهد.

خدمات دیگری که مهندسین مشاور ارائه می‌دهند، نظارت و کنترل بر پروژه‌های عمرانی است. مهندسان در این حوزه، مسئول نظارت بر اجرای پروژه‌ها و کنترل صحیح از نظر فنی و مدیریتی هستند. آن‌ها با بررسی‌های مداوم بر روند اجرای پروژه‌، اطمینان حاصل می‌کنند که همه‌چیز به‌طور کامل و با رعایت استانداردها و مقررات فنی اجرا شود.

علاوه بر این، شرکت مهندسین مشاور در ایران نقش مهمی در مدیریت پروژه‌ها و کنترل هزینه‌ها دارد. این شرکت با استفاده از روش‌ها و ابزارهای مدیریتی، برنامه‌ریزی جامع و کنترل هزینه‌های پروژه‌ها را انجام می‌دهد. این کار باعث می‌شود که پروژه به‌صورت بهینه و با کنترل دقیق هزینه‌ها پیش برود و از هدر رفت منابع و هزینه‌های اضافی جلوگیری شود.

همچنین، شرکت‌های مهندسی مشاور در ایران خدمات مشاوره فنی و مدیریتی را نیز ارائه می‌دهند. این خدمات شامل تهیه گزارش‌های فنی، بررسی‌های فنی، مدیریت ریسک، مطالعات بازار و تحقیقات بازار، تهیه برنامه‌های توسعه و … است. این خدمات موجب می‌شود که سازمان‌ها و شرکت‌ها بتوانند در تصمیم‌گیری‌های راهبردی خود موفقیت بیشتری داشته باشند.

انواع شرکت های مهندسین مشاور

انواع شرکت‌های مهندسین مشاور به شرح زیر هستند:

 1. شرکت‌های مهندسی مشاور ساختمان: طراحی، مشاوره و نظارت بر پروژه‌های ساختمانی مسکونی، تجاری و صنعتی از وظایف این شرکت‌هاست.
 2. شرکت‌های مهندسی مشاور حمل‌ونقل: این شرکت‌ها به‌طور اختصاصی در طراحی زیرساخت‌های حمل‌ونقل، ترافیک و ایمنی راه‌ها و سیستم‌های حمل‌ونقل شهری مشاوره ارائه می‌دهند.
 3. شرکت‌های مهندسی مشاور آب و فاضلاب: این مجموعه‌ها در طراحی و مشاوره در زمینه تأمین آب، پایش و مدیریت منابع آب، آبیاری و زهکشی فعالیت می‌کنند.
 4. شرکت‌های مهندسی مشاور برق و الکترونیک: این شرکت‌ها طراحی و نصب سیستم‌های برقی و الکترونیکی را انجام می‌دهند و مشتریان را در جهت استفاده از تجهیزات و فناوری‌های راهنمایی می‌کنند.
 5. شرکت‌های مهندسی مشاور تأسیسات: این شرکت‌ها در زمینه‌های مختلفی ازجمله طراحی سیستم‌های تهویه، گرمایش و سرمایش، تأسیساتی و سیستم‌های تولید و توزیع انرژی فعالیت می‌کنند.

دریافت مشاوره از سپنتا، شرکت مهندسین مشاور

ما در شرکت مهندسین مشاور سپنتا به‌عنوان یک مجموعه متخصص در زمینه خدمات مهندسی ساختمان، از شما دعوت می‌کنیم تا از خدمات ما در پروژه‌های ساختمانی خود بهره ببرید. هدف ما ارائه خدمات باکیفیت و معتبر به مشتریان است و مفتخریم که به‌عنوان یکی از بهترین شرکت‌های مشاوره مهندسی در ایران شناخته‌شده هستیم.

درصورتی‌که نیاز به مشاوره دارید، شرکت مهندسین مشاور سپنتا آماده است تا شما را در این مسیر همراهی کند. تیم ما در هلدینگ سپنتا با بازدید و بررسی پروژه‌تان به شما در انتخاب بهترین راهکارها کمک می‌کند و با توجه به نیازهای شما، می‌توانیم در بهبود عملکرد و کاهش هزینه‌ها همراهی‌تان کنیم؛ بنابراین، اگر به دنبال یک مشاور قابل‌اعتماد در زمینه مهندسی هستید، از شما دعوت می‌کنیم تا با ما تماس بگیرید و بهترین خدمات مشاوره مهندسی را تجربه کنید.

بزرگترین شرکت مهندسین مشاور ایران

با نگاهی به لیست شرکت‌‌های مهندسین مشاور در کشور ایران می‌توان دریافت که خیلی از آن‌ها در حوزه محلی کار می‌کنند. بزرگ‌ترین شرکت مهندسین مشاور ایران در زمینه‌های مختلفی فعالیت دارد که شامل مهندسی عمران، مهندسی برق، مهندسی مکانیک، مهندسی صنایع و غیره می‌شود. برای مثال، شرکت مهندسین مشاور موننکو که از دهه 70 مشغول به فعالیت است، با همکاری وزارت نیرو ایران توانسته در پروژه‌های عظیم و پیچیده‌ای داخلی و بین‌المللی در سطح فوق‌العاده‌ای ظاهر شود و لقب بزرگ‌ترین شرکت مهندسین مشاور ایران را به خود اختصاص دهد.

فهرست اسامی مهندسین مشاور تشخیص صلاحیت شده

جمع بندی درباره شرکت مهندسین مشاور

شرکت‌های مهندسین مشاور در ایران نقش بسیار مهمی در توسعه و پیشرفت صنعت و عمران کشور دارند. با ارائه خدمات مختلفی در حوزه‌های مهندسی، نظارت و کنترل، مدیریت پروژه و مشاوره، آن‌ها به بهبود عملکرد سازمان‌ها و شرکت‌ها کمک کرده و در رشد اقتصادی کشور نقش مهمی ایفا می‌کنند.
هلدینگ سپنتا با تخصص و تجربه خود، مشتریان را راهنمایی کرده آن‌ها را در تمامی مراحل پروژه‌های خود به همراهی می‌کند. با استفاده از خدمات مهندسین مشاور سپنتا، مشتریان ما قادر خواهند بود تا هزینه‌ها را کاهش و بهره‌وری را افزایش دهند تا در نهایت به موفقیت در پروژه‌های خود دست یابند.

شرکت مهندسین مشاور سپنتا در حال حاضر با سابقه درخشان خود در زمینه ارائه خدمات سطح بالا در حوزه مهندسی سازه، پل و سازه های عمرانی، اسمی معروف برای کارفرمایان، پیمانکاران و مشاوران همکار به منظور انجام پروژه‌های ملی و جهانی است، جهت کسب اطلاعات بیشتر و استفاده از خدمات مشاوره میتوانید همین حالا با کارشناسان ما تماس بگیرید.

02166004175

ارتباط با هلدینگ سپنتا

برای ارتباط با هلدینگ سپنتا مجری پروژه های ساختمانی از طریق شماره تماس زیر و قسمت درخواست مشاوره اقدام کنید.

5 پاسخ

 1. سلام ، در سال گذشته در رشته مهندسی عمران فارغ التحصیل شدم و در ۲ پروژه پاره وقت فعالیت آموزشی داشته ام .
  برای شروع به فعالیت در رشته عمران در شرکت های ساختمانی جستجو می کنم .
  لطفا اگر پروژه ای دارید که بتوانم در آن شروع به کار کنم ، اطلاع دهید و یا راهنمایی نمایید برای پیدا کردن کار در این زمینه .
  متشکرم

 2. سلام و ادب ، خواستم بپرسم شرکت های مهندسی سهامی خاص درصورتی که پروژه ای خود تعریف و تهیه و تدارک دیده باشد و خود شرکت با سرمایه خود و وام‌های بانک اقدام به اخذ موافقت اصولی و اخذ پروانه و قرارداد با شرکت‌های مهندسی نظارت تحت نظر سازمان نظام مهندسی پروژه مربوطه را انجام دهد دیگر نیازی به انتخاب قرارداد مشاوره و مشاور ندارد و قانون هم اجباری در این خصوص ندارد تجربه و نظر شما در این خصوص هم مزيد اطمینان خاطر خواهد شد ، از یاری و راهنمایی گروه و شرکت شما پیشاپیش سپاسگزارم

  1. سلام و درود برای راهنمایی بهتر، لطفا با کارشناسان ما تماس بگیرید. 02166004175

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

Table of Contents